Topolná 276,
Uherské Hradiště

+420 603300550
info@bitehazard.cz

V našem studiu můžete navštěvovat soukromou výuku těchto oborů:

Kytara klasická - pro zájemce jakéhokoli věku. Na klasickou kytaru může začít hrát dítě už asi v 5 letech. Horní hranice není omezena, nebojte se začít i v pozdějším věku. Hra pro radost je užitečná pro každého. Kytara je levná, lehká, zastane celý orchestr a můžete si ji nosit všude s sebou.

Kytara elektrická - pro zájemce, kteří už ovládají základy hry na klasickou kytaru


Mistr zvuku - kurz pro začínající zvukaře

Určeno pro zájemce o problematiku nahrávání, ozvučování, tvorby zvuku a hudby na počítači. Soustavné studium nebo zrychlený kurz.

Soustavné studium

probíhá jednou týdně ve dvouhodinových lekcích v nahrávacím studiu, případně i jinde při praktické činnosti. Učivo kurzu je rozloženo do 2 let. Předpokládá se alespoň částečná znalost hry na některý hudební nástroj.

Náplň kurzu se skládá především z těchto témat:

 • hudební nauka - základy harmonie a rytmu
 • notace - znalost čtení i zápisu not, práce v notačním programu
 • nauka o zvuku, akustika
 • hudební nástroje - tónové a kmitočtové rozsahy
 • mikrofonní technika - typy mikrofonů a jejich použití
 • nahrávací a záznamová technika - mixážní pulty, zvukové karty, nahrávací programy
 • ozvučovací technika
 • elektroakustický řetězec - propojování přístrojů při ozvučování nebo ve studiu
 • zpracování signálu - dynamické procesory, mix, mastering...
 • práce v nahrávacím softwaru (DAW)
 • praxe v nahrávacím studiu


Zrychlený kurz

je určen pro zájemce, kteří nemohou z různých důvodů navštěvovat pravidelnou výuku. Rozsah a náplň kurzu je možné domluvit individuálně.

Některé tzv. "zvukařské školy" fungují na principu předvádění výrobků ve stylu prodejních akcí. Studenti si takové předváděčky vlastně ještě platí formou školného. Takovéto praktiky u nás zásadně neprovozujeme.

Náplň kurzu odpovídá akreditovanému vzdělávacímu programu Elektronické zpracování hudby a zvuková tvorba, který je vyučován v ZUŠ Otrokovice pod názvem Mladý mistr zvuku a je k nahlédnutí na stránkách školy zde. V ZUŠ Otrokovice jsou do tohoto oboru přijímáni žáci již od věku 7 let, první cyklus trvá 7 roků, druhý cyklus další 4 roky. Přihlásit se můžete v kanceláři školy nebo v našem nahrávacím studiu, které se školou v tomto směru spolupracuje. Přihlášení do kurzů soukromé výuky můžete uskutečnit kdykoli, zahájení výuky není vázáno na začátek školního roku.


Ceny hudebních oborů 200 Kč/45 min, Mistr zvuku 2000 Kč/měsíc (8 hod.), zrychlený kurz cena dle domluvy. Dotovaná cena všech oborů v ZUŠ je pro studenty 1500 Kč/pololetí.

Přihlásit se můžete pomocí emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kategorie: